Hakkımızda

Firmamız hafriyat ve alt yapı ile sektöre adım atmış olup daha sonra madencilik olarak doğal kum ve bazalt taş ocağı işletmeciliğini de hizmetlerine eklemiştir. Şirket bu devamlı başarısını, kökleri kuvvetli aile yapısına ve birlikteliğine borçludur.2010 yılından bu yana edinilmiş tecrübesiyle Koçer-Yapı kaynaklarını maksimum düzeyde kullanarak güçlü makine parkuru ve ekipmanlarını deneyimli ekibiyle günümüzün koşullarına getirmiştir. Kendini sürekli ekipman ve ekiplerle yenileyerek müşteri memnuniyetini, sürekli geliştirmeyi, çevreye olan duyarlılığını tüm kuruluş içerisinde uygulanmasını hedef alarak kaliteden ödün vermeden sağlamaktadır. Koçer-Yapı müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini, kendine öncelik olarak belirlemiş ve kamu kurum kuruluşlarına, sektöründe önde gelen firmalarının güvenini;, güçlü dinamikleriyle en kötü ekonomik krizlerde dahi hiçbir müşterisini mağdur etmeden, kazanılan ve hızla büyüyen bu güvenle çağın getirdiği yenilikleri sağlayarak modernize ve çevreye duyarlı bir kuruluş olarak hizmet vermek için toz indirgeme sistemi ve ses indirgeme sistemini filter press arıtma tesisini işletme alanına uygulamış ve uluslararası mevzuat ve standartlara uygun ürün üreterek böylelikle hem müşterilerinin özel isteklerine daha verimli yanıt verebilmiş hem de hizmet ağını genişletmiştir. Üstün üretim teknolojisi ve kapasitesi, yeni yatırımları ve geniş ürün yelpazesi ile sektördeki ayrıcalığını sürdürerek, bölgesinde sektöre öncülük etmektedir.

Misyon
Ülkemizdeki madencilik ve alt yapı konusunda sektörün ihtiyaçları ve sıkıntıları göz önünde bulundurularak kaliteden ödün vermeden uygun ürün ve çevreye duyarlı sektörün ihtiyacının önemli bir bölümünü karşılayarak madencilik ve alt yapı sektöründe ilerlemek,müşteri istek ve beklentilerine hızlı cevap veren,çalışma performansını azimle sürdürerek yeniliklere açık bir şirket haline gelmek.

Vizyon
Her zaman dürüstlük ve kalite anlayışı ile madencilik işletmeciliği ve alt yapı sektöründe kendine farklı bir yer edinmiş olan şirketimizin gelecekte de aynı anlayış içerisinde,farklı bakış açılarıyla her zaman kendini yenileyerek ve daha çok çalışarak gelişen sektöründe daha etkin rol oynamak ve yeni teknolojileri her zaman uygulamaktır